Panelové domy

Text dotazu

Dobrý den,prosím o informaci - mám knihu "úprava a zařizování v panelových domech" polytechnická knižnice od Františka Kadlečka, Praha 1986. Zajímá mě, jestli nevyšly další knížky z polytechnické knižnice týkající se panelových domů? děkuji za odpověď

Odpověď

Dobrý den,
v této edici již další publikace o
Heleny Černíkové:

Hlavní záhlaví
panelových domech nevyšly. O návrzích a úpravách v panelových bytech Vám můžeme doporučit publikaci od

Černíková Helena
Název Panelový byt : návrhy, úpravy, řešení / Helena Černíková
Vydání 1. vyd.
Nakl. údaje Brno : ERA, 2003
Popis (rozsah) 145 s. : il. (převážně barev.) ; 21 x 22 cm

Ve fondu ABA001 [Národní knihovna ČR Praha] -- prezenčně
ABA013 [Státní technická knihovna Praha] -- sign. A 41442
ABD017 [StavF ČVUT - Ústřední knihovna Praha]
BOA001 [Moravská zemská knihovna Brno] -- sign. 2-1127.101
CBA001 [Jihočeská vědecká knihovna České Budějovice]
HKA001 [Studijní a vědecká knihovna Hradec Králové] -- sign. 805 299
JCG001 [Knihovna V. Čtvrtka Jičín]
KLG001 [Středočeská vědecká knihovna Kladno] -- sign. J 208815
KOG001 [Městská knihovna Kolín]
LIA001 [Krajská věd. knih. Liberec] -- sign. A 173550
MEG501 [Městská knihovna Kralupy nad Vltavou]
OLA001 [Vědecká knihovna Olomouc] -- sign. 1-145.440
OSA001 [Moravskoslezská věd.knih. Ostrava] -- sign. G 281.578
OSD002 [VŠB - TU Ostrava - Ústřední knih.] -- sign. 258366
PNA001 [Studijní a vědecká knihovna Plzeň] -- sign. 31B3311