památník obětem španělské občanské války II

Text dotazu

Zdravím, marně se snažím najít v naší zemi památník obětem španělské občanské války. Je tu vůbec nějaký? Díky za odpověď a případnou pomoc.

Odpověď

Dobrý den, přeposílám další informaci z ORP Nový Bydžov:
Dobrý den,  v příloze posílám fotku pamětní desky dobrovolníka interbrigády Rudolfa Kocka. Deska je umístěna ve vestibulu obecního úřadu ve Skřivanech, st.p.č. 193. Byla instalována v roce 2007. Přeji hezký den.