ozzy ozbourne

Text dotazu

narozeni

Odpověď

Dobrý den,

Ozzy Osbourne, občanským jménem John Michael Osbourne, se narodil 3. prosince 1948 v Astonu, Birmingham (Velká Británie), v dělnické rodině jako čtvrtý ze šesti dětí. Ozzy má 3 starší sestry a dva mladší bratry - Jean, Iris, Gillian, Paula a Tonyho. Rodina žila v malé, dvoupokojové domácnosti v Astonu. Osbourne získal svoji přezdívku "Ozzy" již na základní škole.

Pokud Vás zajímá ještě něco dalšího ohledně narození Ozzyho Osbournea, napiště nám, prosím, pokusili bychom se případně informace dohledat.

Použité zdroje

* REES, Dafydd a CRAMPTON, Luke. Encyclopedia of rock stars. London: Dorling Kindersley, 1996. S. 632. ISBN 0-7513-0393-3.

* Wich, František. Rock & pop: encyklopedie. Vyd. 1. Praha: Volvox Globator, 1999. 2. sv., M-Z. Str. 140. ISBN 80-7207-278-1.

* https://en.wikipedia.org/wiki/Ozzy_Osbourne