outlook

Text dotazu

dobrý den, mám problém s MS Outlook, prostě nefunguje, seká se, nedá se tam najet do pošty ani změnit nastavení atd...
Tak ho chci odinstalovat, ale nevím jak, dlouho jsem bádal přes net a našel jsem že v to má jít v ovládacím panelu - odinstalovat nebo změnit program, jenže tam se outlook vůbec nezobrazil, ani ve vyhledávači ani když jsem to celé projel, dokonce jsem pořídil i několik programů na odinstalování, ale ani tam se nezobrazil, ale přesto je stále spojený s mým mailem, protože někdy když se mu chce, tak se dostanu i do pošty v něm, ale to je takhle úplně na exkrement.
Nemáte tušení, jak bych se té nefunkční nesmrtelné obludnosti už mohl zbavit?
moc děkuji za vyřízení

Odpověď

Dobrý den,

coby pouzí knihovníci Vám s tímto problémem moc neporadíme. Zkuste se obrátit na telefonickou technickou podporu Microsoftu: https://www.microsoftstore.com/store/mseea/cs_CZ/DisplayHelpTechnicalSupportPage.