opravíte na moje upozornění dataci u autora ?

Text dotazu

V katalogu knih je uvedeno u autora : Ferdinand Schlögel -Merzin ,že zemřel v roce 1970,což bylo uváděno i ve Wikipedii(již opraveno).
Pan F.Schlögel -Merzin se narodil opravdu v roce 1899 v Lehnici(Polsko),ale zemřel 06. 03.1983 v Jiříkově u Rumburku....

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět k danému záznamu o autorovi. Dle kontroly s databází národních autorit Národní knihovny ČR je opravdu i u nich uveden datum úmrtí rok 1983.

Předala jsem Váš email kolegyním z oddělení katalogizace, které mohou tento záznam upravit.

Pěkný den.

Použité zdroje

db Národních autorit NK ČR