Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaká je
 kompletní diskografie tého hudební skupiny. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

kompletní bibliografii naleznete v české verzi internetové
encyklopedie Wikipedie:

CD
Ondřej Havelka uvádí The Swings (1995, Monitor/EMI)
Mě to tady nebaví (1998, Monitor/EMI)
Jen pro ten dnešní den (1999, Monitor/EMI)
Rhapsody In Blue: Pocta George Gershwinovi (1999, Monitor/EMI)
Swing It (2000, Monitor/EMI) - Speciální CD určené pro nejmenovanou firmu
Vzpomínky na hvězdný prach (2002, Monitor/EMI)
Nejlepší kusy z repertoiru Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers (2003,
Monitor/EMI)
Tentokrát zcela Rozvrkočení (2005, Monitor/EMI)
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers vám přejí veselé vánoce. Bílé a
oranžové. (2005, Monitor/EMI) - Speciální CD určené pro nejmenovanou
firmu
Rhapsody In Blue Room (2007, Monitor/EMI)
Saturnin (2010, Monitor/EMI)

DVD
Ondřej Havelka uvádí Téměř kompletní almanach filmových písní (2007,
EMI) - CD se záznamem z koncertu v Lucerně roku 2000 a téměř všechny
dosud vyprodukované klipy Ondřeje Havelky, Sester Havelkových.

Zdroj:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Ondřej_Havelka_a_jeho_Melody_Makers