nové trendy v komerčních komunikacích

Text dotazu

Dobrý den, prosím Vás o seznam knih, článků či odkazů, na kterých je možno nejlépe čerpat informace na téma Komerční komunikace, nové trendy, on-line komunikace, pro účely bakalářské práce. Děkuji!

Odpověď

Dobrý den, záznamy o knihách Vám doporučujeme vyhledávat v bázi NKC Národní knihovny, http://www.nkp.cz, záložka Katalogy a databáze zadáním klíčových slov (komunikace, obchod, komerce, podnikání,apod.).
Příklady knih vyhledané zadáním klíčových slov "komunikace" a "obchod" do báze NKC uvádíme v příloze. Součástí záznamu o knize jsou i další klíčová slova, (předmětová hesla - např. komunikační dovednosti, interpersonální komunikace) jejichž prokliknutím se Vám zobrazí záznamy o dalších knihách s hledanou tematikou.

Stejným způsobem, tj. zadáním klíčových slov v bázi ANL naleznete záznamy o článcích, např. zadáním slov "internetová komunikace" se zobrazí 75 záznamů.
Kromě dvou výše uvedených bází Vám doporučujeme vyhledávat v souborném katalogu ČR - bázi SCK, případně v katalogu knihovny na Vaši VŠ.

Internetové odkazy doporučujeme vyhledávat zadáním klíčových slov do internetového vyhledavače Google nebo Scholar.Google.com.