Nosnošč graniczna lukow i sklepien

Text dotazu

Janas M.:Nosnošč graniczna lukow i sklepien, BIB-TOM 14,Warszawa,Arkady,1967
v češtině: mezní únosnost oblouků a kleneb(skořepin)
pozn.je citována v odborné literatuře v oboru statika, pružnost a plasticita, není však k nalezení

Odpověď

Dobrý den,
danou publikaci jsme nenalezli v českých knihovnách, je ale dostupná například v polské knihovně Lubelske polytechniky http://kameleon.umcs.lublin.pl/cgi-bin/gw_46_6/chameleon?host=212.182.77.200+2202+DEFAULT&search=KEYWORD&function=
INITREQ&SourceScreen=INITREQ&sessionid=DEFAULT&skin=pol1&conf=.
/chameleon.conf&lng=pl&itemu1=1003&scant1=jan godlewski&scanu1=1003&u1=1003&t1=17984&pos=1&prevpos=1&rootsearch=3&.

Pokud si ji budete chtít vypůjčit, obraťte se na svou nejbližší knihovnu, která Vám knihu zprostředkuje pomocí MMVS (mezinárodní meziknihovní výpůjční služba). Pro bližší informace se prosím informujte v konkrétní knihovně.