Nezaměstnanost v Plzeňském kraji

Text dotazu

Vývoj nezaměstnanosti v Plzeňském kraji

Odpověď

Dobrý den,

na téma "Nezaměstnanost v Plzeňském kraji" se nachází v databázích (ČNB, CASLIN, JIB, SKAT), katalozích (KMP, SVK, ZČU) a elektronických zdrojích tato literatura:

Monografie:                                                                                                                               SVK - sign. 392A36871

Vývoj nezaměstnanosti v Plzeňském kraji v letech 2000 až 2006 / zpracoval ČSÚ, oddělení regionálních analýz a informačních služeb Plzeň. -- Plzeň : Český statistický úřad, 2007. -- 62 s. : il. (některé barev.), mapy ; 30 cm. -- (Souborné informace. Souborné publikace ; roč. 2007) ISBN 978-80-250-1532-2 (brož.) : Kč 60,00

                                                                                                                                                       SVK SVK - sign. 51A1474 Vývoj nezaměstnanosti v Plzeňském kraji v letech 2000 až 2006 [elektronický zdroj]. --  Textová a obrazová data. -- Plzeň : Český statistický úřad, c2007. -- 1 CD-ROM. -- (Souborné informace. Informace o regionech, městech a obcích ; 13) ISBN 978-80-250-1533-9 : Kč 30,00  Plný text na : http://www.czso.cz/xp/edicniplan.nsf/p/13-3232-07

Český statistický úřad. Krajská správa Plzeň. Oddělení regionálních analýz a služeb

Knihovna města Plzně – sign. IJ 486, IJ 523, IJ 540, IJ 604, IJ 604, IJ 675, IJ 672, IJ 706, IJ 731 Statistická ročenka Plzeňského kraje 2001- = Staistical yearbook of the Plzeňský Region 2001 : souborné informace = comprehensive information. -- Plzeň : Český statistický úřad ; Krajská reprezentace, 2001 Periodicita 1x ročně

Knihovna ZČU - sign. PRADPO1960

Nezaměstnanost v Plzeňském kraji (2000 - 2006) [bakalářská práce] / Jana Šípová ; vedoucí práce Jaroslava Kadeřábková. -- V Plzni : Západočeská univerzita, Fakulta právnická 2009. -- 51 s., 22 s. příl. + oponentský posudek

Knihovna ZČU - sign. EKODPO614

Nejnovější tendence vývoje nezaměstnanosti v Plzeňském kraji, její mikroekonomické a makroekonomické důvody [bakalářská práce] / Pavlína Mrazíková ; [ved. práce Čestmír Jarý]. -- Cheb : Západočeská univerzita, Fakulta ekonomická, 2008. -- 59 s. , 2 s. příl. : il. + oponentský posudek

Knihovna ZČU - sign. EKODPO582

Nezaměstnanost, její příčiny a faktory, které ji ovlivňují [bakalářská práce] / Zdeňka Rozsypalová ; [ved. práce Jiří Beck]. -- [Cheb] : Západočeská univerzita, Fakulta ekonomická, 2007. -- 66 s. : il. + oponentský posudek. -- V tištěné práci je chybně uvedeno místo vydání Plzeň.

Knihovna ZČU - sign. PEDDPO1620

Problematika zaměstnanosti žen v Plzeňském kraji [bakalářská práce] / Dagmar Roubalová ; ved. práce Radomír Bednář. -- Plzeň : Západočeská univerzita. Fakulta pedagogická, 2007. -- 46 s., 21 s. příl. : grafy, tabulky + 1 CD-ROM + oponentský posudek

Knihovna ZČU - sign. PEDANO717

Dokoupil, Jaroslav, Matušková, Alena : Rozvojový potenciál Plzeňského kraje /V Plzni : 2005. ISBN 80-7043-429-5. Pracovní potenciál Plzeňského kraje - situace na trhu práce, nabídka pracovních příležitostí, podnikatelská aktivita [kapitola] / Zdeněk Reitspies

Články:

Knihovna ZČU - sign. EKOANO337/P

Vybrané aspekty trhu práce v Plzeňském kraji [stať] / Pavlína Hejduková, Jarmila Ircingová. -- In: Hradecké ekonomické dny 2007/I. Ekonomický růst a rozvoj regionů : Hradec Králové 6. a 7. února 2007 : sborník příspěvků. -- Hradec Králové : Gaudeamus, 2007. -- ISBN 978-80-7041-812-3. -- S. 188-192 V databázi Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje se nachází 29 článků, které byly publikovány v denním tisku. http://www.svkpl.cz/cs/katalogy/regionalni-osobnosti-a-clanky/

Elektronické zdroje:

Informace o nezaměstnanosti v Plzeňském kraji jsou uvedeny na stránkách Českého statistického úřadu – Krajská správa Plzeň

http://www.czso.cz/x/krajedata.nsf/oblast2/nezamestnanost-xp

nebo na stránkách Českého statistického úřadu http://www.czso.cz/csu/redakce.nsf/i/regiony_mesta_obce_souhrn

http://www2.czso.cz/xp/redakce.nsf/i/analyza:_postaveni_plzenskeho_kraje_v_ramci_evropske_unie_nezamestnanost

Analýzy vývoje zaměstnanosti a nezaměstnanosti jsou uvedeny na stránkách Ministerstva práce a sociálních věcí http://www.mpsv.cz/search.php