nepotřebné knihy

Text dotazu

Dobrý den,
mám cca 40 knih různých autorů (seznam lze dodat),které nemám kam umístit (přestěhování do menšího bytu) a je mě líto je vyhodit do sběru.Prosím o radu,zda existuje nějaký jiný způsob jejich využití. Děkuji Jana Mezuliánková

Odpověď

Dobrý den,

seznam knih můžete zaslat vedoucí oddělení doplňování a zpracování fondů Knihovny města HK, paní Rychtrmocové, na e-mail rychtrmocova@knihovnahk.cz. Pokud bychom měli o nějaké tituly zájem, ozveme se. Z kapacitních důvodů nemůžeme přijímat větší množství duplicitních titulů.

Jinou variantou by mohly být antikvariáty, bleší trhy, případně internetové bazary knih.