Nechtěné knihy

Text dotazu

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda byste mi nemohli dát nějakou radu/tip, co se starými knížkami, které jsme dostali v pozůstalosti po babičce. Přijde mi líto, vyhodit je jen tak do sběru a v antikvariátu je nechtějí, neboť jde o klasické autory jako je Jirásek, Baar, Dickens, Čapek atd. Je vůbec šance, že by takové knihy ještě někdo chtěl?
Děkuji za Vaši odpověď

Odpověď

Dobrý den,

domnívám se, že o knihy zájem nebude, naše knihovna je z kapacitních důvodů přijmout nemůže a nenapadá mě, kde by knihy od těchto autorů mohli přijmout.