název písně

Text dotazu

Dobrý den, rád bych se vás zeptal na název písně. Utkvěl mi v hlavě jen část textu "ty si taka fajna" zkoušel jsem to vyhledat přez různé vyhledávače, ale nic mi to nenašlo tak vás prosím o pomoc.

Odpověď

Dobrý den,

nalézt text písně, pokud je znám pouze fragment textu (obzvláště takto krátký fragment jako ve Vašem případě), je velmi složité. Neexistují totiž žádné databáze či rejstříky, které by vyhledávání umožňovaly či usnadňovaly. Při vyhledávání hraje tedy značnou roli štěstí a náhoda.

Nám se podařilo najít tuto píseň "Ty, ja a moj brat", která obsahuje text "ty si taká fajn":

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/modus/ty-ja-a-moj-brat-219020

http://www.akordytexty.cz/index.php?id_skladby=8wha7bc2&act=detail

Případně doporučujeme, pokud jste píseň slyšel v nějakém rádiu, zkusit kontaktovat toto konkrétní rádio, kde jste píseň slyšel a požádat je o radu. Pokud byste si vzpomněl ještě na jakýkoli další údaj o této písni (např. jestli je to píseň v žánru hip hop, country, R&B, pop, atd., z jaké doby píseň může pocházet, atd.), může to také pomoci při dalším vyhledávání.