Název kapitoly

Text dotazu

Jaký je název kapitoly v knize Architektura, Prvky
v architektonických stylech začínající na str. 72?

Odpověď

Dobrý den,

název kapitoly, která začíná na 72. straně vámi uvedeného titulu je Mrakodrapy na Manhattanu, New York, Spojené státy americké. Tato kapitola má rozsah str. 72 - 73.

Zdroje:

Architektura : prvky v architektonických stylech / hlavní editor Miles Lewis ; [překlad Věra Foltýnová]. -- Vyd. 1.. -- Brno : Computer Press, c2009. --

399 s. : il. (převážně barev.) ; 34 cm