Nazev a autor textu podle textu

Text dotazu

Dobry den,
hledam uz delsi dobu pisen. Dokazete ji vyhledat podle uryvku textu?
Dekuji

... lampar se vzdaloval tim serosvitem rannim a kdyz se zastavil pod lampou, ja utikal jsem za nim....
... hledam ten okamzik, jestli tu nezustal, v nektere z ulicek v kterych jsem vyrustal ...

Odpověď

Dobrý den,

 Vámi hledanou píseň byť s krásným textem se nám bohužel nepodařilo dohledat. Nalézt píseň, pokud je znám pouze fragment textu, je velmi složité. Neexistují totiž žádné databáze či rejstříky, které by vyhledávání umožňovaly či usnadňovaly. Při vyhledávání tedy hraje značnou roli štěstí a náhoda.

 Pokud byste si vzpomněla ještě na nějakou indicii, která by mohla při hledání pomoci, můžeme v pátrání zkusit dále pokračovat.