Nakládání s odpadem - hliníkové stěry

Text dotazu

Dobrý den, potřeboval bych najít literaturu o nakládání s odpadem katalogové číslo 10 03 15 dle katalogu odpadu, dle vyhl. č. 381/2001. Jedná se konkrétně o hliníkové stěry, které jsou zařazeny pod výše uvedeno katalogové číslo. Potřeboval bych vědět charakteristiku odpadu a doporučení nakládání s nim. Můžete mi prosím napsat název literatury k tomuto tématu?

Odpověď

Dobrý den,  na základě Vašeho dotazu Vám v dodatku zasílám přehled bibliografických záznamů publikací, které se nacházejí v našem fondu.
Pokud budete mít zájem o širší zpracování tohoto tématu, ráda bych Vás poprosila, abyste se laskavě obrátil na pracovnice Referenčního střediska s žádostí o vypracování rešerše, protože časový horizont 48 hodin neposkytuje příliš velký prostor pro detailnější zpracování Vašeho požadavku.