náklad časopisů Sluníčko a Mateřídouška v roce 1988

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možné
ještě dnes zjistit tištěný náklad časopisů Sluníčko a Mateřídouška z roku
1988? Kontaktovala jsem vydavatelství Mladá fronta, kde tyto časopisy
vycházely, ale tam mi řekli, že to již zjitit nelze. Potřebuji to do své
bakalářské práce.

Odpověď

Dobrý den,

podle Katalogu periodického tisku ČSSR, Praha : Federální úřad pro tisk a informace, je uváděn v roce 1988 náklad časopisu "Mateřídouška" 335.000 výtisků a časopisu "Sluníčko" 300.000 výtisků.