Najde se zmínka,pozvánka,leták o Divadlu dřímajících talentů (DDT),které působilo v HK v roce 1967

Text dotazu

Divadélko mělo svou premiéru a tuším, že i derniéru v roce 1967. Rdežisérem byl Pavel Bosák. Představení se (tuším) jmenovalo Ryba Hulajda.
Pokud k tomu něco najdete, budu vděčný za oskenovaný letá, zprávu v místních novinách apod.

Odpověď

Dobrý den,

našla jsem pouze jeden článek o DDT, je v Pochodni ze 7. 2. 1967, je to o představení Ryba Hulajda, řekla bych, že se jedná o takovou mini recenzi. Bohužel Vám ale článek kvůli autorskékmu zákonu nemohu naskenovat. Mohu Vám ho pouze okopírovat za 2 Kč a můžete si pro něj dojít k nám do knihovny na referenční centrum, nebo Vám okopírovaný článek můžeme zaslat poštou.

Použité zdroje

DDT. Pochodeň. 1967, roč. 56, č. 33, s. 2.