Dostupnost článků

Text dotazu

1) Caprara, Steca, Alesandri, Abela... – Positive orientation: explorations on what is common to life satisfactin, self-esteem, and optimism (2010)
2) Barbara S. Held - The Negative Side of Positive Psychology (2004) (Journal of Humanistic Psychology, January 2004 vol. 44 no. 1 9-46)

Odpověď

Dobrý den,

Bohužel ani jeden článek nelze získat elektronicky (alespoň podle EDS NK ČR, EZB) a souborný katalog periodik nehlásí v ČR jedno periodikum vůbec a druhé pouze v jiných letech. Nezbývá Vám tedy než se obrátit na svoji domovskou knihovnu s žádostí o mezinárodní meziknihovní výpůjční službu. Kolegové najdou zahraniční knihovnu, která má papírové periodikum ve svém fondu a zahraniční knihovna nám za poplatek okopíruje a zašle požadované články. První periodikum neuvádíte, proto jsme ho dohledali. Jmenuje se CM. Epidemiologia e psychiatria sociale - an international journal for epidemiology and psychiatric sciences, jar-mar, 2010, 19; 1; p 63 - 71. Nalezeno  v databázi Social Sciences Citation Index.