Muž ze západu

Text dotazu

Prosím,lze sehnat v českém jazyce knihu, podle které byl natočen vesternový film stejného názvu?

Odpověď

Dobry den,

knihu, podle ktere byl natocen film Muz ze Zapadu, jsme nenasli. V ruznych filmovych priruckach je pouze zminka, ze film byl natocen podle predlohy Stuarta Lakea v r. 1940. Predlohu jsme v nasich dostupnych zdrojich nenasli ani v cestine ani v jinem jazyce.