Multimediální oddělení - jak půjčovat DVD

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak probíhá vypůjčení DVD z multimediálního odd. Je nutná rezervace předem, nebo si v oddělení vyberu sama vypůjčím si je na místě? Díky za informace. Emma L.

Odpověď

Dobrý den,

DVD si můžete vybrat buď přímo v našem multimediálním oddělení a to každý pracovní den od 8 do 18 hodin nebo je možná i rezervace titulu, který je právě půjčený. DVD půjčujeme registrovaným čtenářům a bližší informace Vám rádi poskytnou pracovníci našeho MMO.