možnost zapůjčení CD při zhoršení zraku

Text dotazu

možnost zapůjčení CD při zhoršení zraku pro starší občany

Odpověď

Dobrý den,
k Vašemu dotazu ohledně výpůjček sdělujeme:
K registraci ve Zvukové knihovně pro nevidomé a slabozraké ( tel. 495075026 - vedoucí B.Páleníková) je nutné mít potvrzení od očního lékaře a také bydliště v Královéhradeckém kraji. CD Toulky českou minulostí si
můžete také vypůjčit v Hudební knihovně (tel. 495512127), obě knihovny patří ke Knihovně města Hradce Králové. Zvuková knihovna se nachází v centrální budově KMHK v přízemí, Tomkova 177 a Hudební knihovna
naproti budově KMHK (vedle bývalé Bazalky).
Konkrétní údaje můžete také nalézt na webové stránce Knihovny města Hradce Králové - www.knihovnahk.cz
Pěkné dny přeje Bc.H.Myslivcová, Knihovna města Hradce Králové