Možnost opatření dalších knih

Text dotazu

Dobrý den,
při svém dřívějším surfování po stránkách knihovny jsem narazil na jakousi kolonku, která dávala možnost čtenářům navrhnout opatření dalších knížek (myslím si to) a tak volím tuto cestu, abych navrhl možnost opatření serii knížek o "Harry Dresdenovi - čarodějovi"m od autora JIMA BUTCHERA. Je mě jasné, že nemůžete opatřit všechny knihy, co vyjdou v republice, ale myslím si, že knížky tohoto autora by za to stály.

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme za e-mail. Váš návrh jsem přeposlala kolegyni, která knihy do fondu nakupuje. Společně s vedoucí výpůjčních služeb zváží, zda knihu do fondu pořídí.

Patrně jste měl na mysli tento formulář http://www.knihovnahk.cz/loga/tipy_k_nakupu.htm, který můžete nalézt pod on-line katalogem Clavius. Pomocí něj můžete posílat vaše další tipy.

Pokud používáte katalog Carmen, tak v kontu čtenáře je položka Navrhnout k nákupu, kde také můžete posílat tipy na knihy do fondu naší knihovny.