Možnost opatření dalších knih

při svém dřívějším surfování po stránkách knihovny jsem narazil na jakousi kolonku, která dávala možnost čtenářům navrhnout opatření dalších knížek (myslím si to) a tak volím tuto cestu, abych navrhl možnost opatření serii knížek o "Harry Dresdenovi - čarodějovi"m od autora JIMA BUTCHERA. Je mě jasné, že nemůžete opatřit všechny knihy, co vyjdou v republice, ale myslím si, že knížky tohoto autora by za to stály.

děkujeme za e-mail. Váš návrh jsem přeposlala kolegyni, která knihy do fondu nakupuje. Společně s vedoucí výpůjčních služeb zváží, zda knihu do fondu pořídí.

Patrně jste měl na mysli tento formulář http://www.knihovnahk.cz/loga/tipy_k_nakupu.htm, který můžete nalézt pod on-line katalogem Clavius. Pomocí něj můžete posílat vaše další tipy.

Pokud používáte katalog Carmen, tak v kontu čtenáře je položka Navrhnout k nákupu, kde také můžete posílat tipy na knihy do fondu naší knihovny.

Informace o knihovně

Hradec Králové