Motivace zaměstnanců, produktivita práce

Text dotazu

Dobrý den, potřebovala bych pomoci s výběrem
literatury k diplomové práci. Název je "Motivace zaměstnanců ke zvýšení
produktivity práce ve výrobním podniku". Cílem práce je zvýšení
produktivity práce středního podniku v důsledku zefektivnění motivovanosti
zaměstnanců ve výrobním podniku.

Odpověď

Dobrý den

další zdroje lze dohledat v Souborném katalogu VŠE na adrese https://katalog.vse.cz/ nebo na portálu Knihovny https://www.knihovny.cz/. V souborném katalogu si můžete též ověřit dostupnost literatury.

Literatura:

Peters, Thomas J.: Malé velké věci :  163 způsobů jak dosáhnout excelentnosti. Praha : Management Press, 2011. ISBN 978-80-7261-222-2 (brož.)

Pink, Daniel H.: Pohon :  překvapivá pravda o tom, co nás motivuje! Olomouc : ANAG, 2011. ISBN 978-80-7263-671-6 (váz.)

Secretan, Lance H. K.: Probuď sebe, nadchni druhé, změň svět! :  nový model rozvoje vůdčích osobností a inspirujícího vedení. Praha : Management Press, 2011. ISBN 978-80-7261-228-4 (brož.)

Bělohlávek, František: 15 typů lidí :  jak s nimi jednat, jak je vést a motivovat. Praha : Grada, 2010. ISBN 978-80-247-3001-1 (brož.)

Bělohlávek, František: Jak vést a motivovat lidi. Brno : Computer Press, 2008. ISBN 978-80-251-2235-8 (brož.).

Bělohlávek, František: Organizační chování :  jak se každý den chovají spolupracovníci, nadřízení, podřízení, obchodní partneři či zákazníci. Olomouc : Rubico, 1996. ISBN 80-85839-09-1 (váz.).

Gallwey, W. Timothy: Inner game pro manažery :  tajemství vysoké pracovní výkonnosti. Praha : Management Press, 2010. ISBN 978-80-7261-213-0 (brož.).

Khelerová, Vladimíra: Komunikační a obchodní dovednosti manažera. Praha : Grada, 2010. ISBN 978-80-247-3566-5 (brož.).

Kvasničková, Irena: Pracovní motivace v kostce. České Budějovice : Nová forma, 2010. ISBN 978-80-87313-73-2 (brož.)

Branham, Leigh: 7 skrytých důvodů, proč zaměstnanci odcházejí z firem. Praha : Grada, 2009. ISBN 978-80-247-2903-9 (brož.).

Stýblo, Jiří: Outsourcing a outplacement : (vyčleňování činností a uvolňování zaměstnanců) : praxe a právní souvislosti. Praha : ASPI, 2005.

Nakonečný, Milan: Motivace lidského chování. Praha : Academia, 1996. ISBN 80-200-0592-7 (váz.)

Bedrnová, Eva: Psychologie a sociologie řízení. Praha : Management Press, 2007. ISBN 978-80-7261-169-0 (váz.).

Kleibl, Jiří: Personální řízení 2. Praha : Oeconomica, 2005. ISBN 80-245-0960-1 (brož.).

Provazník, Vladimír: Motivace pracovního jednání. Praha : Oeconomica, 2004

Osborn, Carol: Jak by se Konfucius domáhal zvýšení platu? Praha : Grada, 1996. ISBN 80-7169-227-1 (brož.)

Miskell, Jane R.: Pracovní motivace. Praha, Grada 1996. ISBN 80-7169-317-0 (brož.)

Mayerová, Marie: Stres, motivace a výkonnost. Praha : Grada, 1997. ISBN 80-7169-425-8 (brož.).

Kim, Sang H.: Tisíc a jeden způsob jak motivovat sebe i druhé. Praha : Management Press, 1999. ISBN 80-85943-96-4 (brož.).

Allen, David: Mít vše hotovo :  jak zvládnout práci i život a cítit se při tom dobře. Brno : Jan Melvil, 2008. ISBN 978-80-903912-8-4 (brož.)

Závěrečné práce

Hořejší, Renata: Motivace a stimulace pracovníků. Bakalářská práce (Bc.)—Vysoká škola ekonomická v Praze. Fakulta mezinárodních vztahů, 2011

Kolářová, Jana: Motivace pracovníků. Bakalářská práce (Bc.)—Vysoká škola ekonomická v Praze. Fakulta mezinárodních vztahů, 2011

Musilová, Kristýna: Analýza současného stavu motivace a stimulace pracovníků. Diplomová práce (Ing.)—Vysoká škola ekonomická v Praze. Fakulta podnikohospodářská, 2011

Durajová, Veronika: Personální činnosti v podniku a motivace zaměstnanců. Bakalářská práce (Bc.)—Vysoká škola ekonomická v Praze. Fakulta podnikohospodářská, 2010

Charvátová, Soňa: Motivace pracovníků. Bakalářská práce (Bc.)—Vysoká škola ekonomická v Praze. Fakulta podnikohospodářská, 2009

Jacenková, Zuzana: Produktivita. Bakalářská práce (Bc.)—Vysoká škola ekonomická v Praze. Fakulta podnikohospodářská, 2011

Kavanová, Barbora: Racionalizace výrobního systému v Boltjes International spol.s r.o.. Diplomová práce (Ing.)—Vysoká škola ekonomická v Praze. Fakulta podnikohospodářská, 2011

Chadimová, Věra: Teorie lidského kapitálu a teorie signalizace. Bakalářská práce (Bc.)—Vysoká škola ekonomická v Praze. Národohospodářská fakulta, 2010

Hurtová, Zuzana: Produktivita. Bakalářská práce (Bc.)—Vysoká škola ekonomická v Praze. Fakulta podnikohospodářská, 2010

Hájková, Marcela: Analýza faktorů ovlivňujících produktivitu práce. Diplomová práce (Ing.)—Vysoká škola ekonomická v Praze. Fakulta informatiky a statistiky, 2009

Internetové zdroje:

https://www.novinky.cz/kariera/clanek/ani-krize-nedonutila-firmy-snizovat-naklady-a-merit-produktivitu-prace-24221

https://www.businessinfo.cz/

https://www.penize.cz/tema/produktivita-prace