Model Mig 23u

Text dotazu

Chtěl bych si postavit letoun Mig-23U v měřítku 1:72.Proto scháním výkresy tohoto letounu.Bottom ,Top,Front a příčné řezy,stejne fotografie a výkresy interiéru.Předpokládám,že to nebude zdarma.Spusob platby je na Vás.

Odpověď

Děkujeme Vám za využití našich služeb. Pokud se jedná o fotografie,nebo technické parametry, je možné je získat z našich fondů z publikace Jane's all the world's aircraft.

Autor - Lambert, Mark (redaktor, editor)
Název - Jane's all the world's aircraft
Vydání - 1. ed.
Vydáno - London : Jane's Publ. Co. Ltd., 1990
Rozsah - 40, 807 s.
Jazyk - eng
Předmět - Letadla - encyklopedie

Fotografie v prostředí WWW můžete získat také například zde:

http://galerie.valka.cz/thumbnails.php?album=404

Bohužel nedisponujeme v našem fondu publikací, jež by obsahovala Vámi požadované podrobné nákresy letadla.
Mohu Vám jen doporučit, aby jste se obrátil na jiné instituce, například na Knihovnu Vojenského historického ústavu http://www.militarymuseum.cz/cz/cz/muzeum.php?id=6