Mladí lvi v kleci - dostupnost

Text dotazu

Dobrý den, kde bych si mohla půjčit knihu "Mladí lvi v kleci"? Bydlím blízko Říčan a chodíme tam s dětmi do dětské knihovny. Je možné tam klihu přiblížit? Děkuji. Alena Scholz

Odpověď

Dobrý den,

tato kniha je k dispozici např. v několika pražských knihovnách nebo v Ústí nad Labem. Nejjednodušší způsob, jak knihu získat je, požádat Vaší knihovnici v Říčanech o zprostředkování tzv. služby MVS, tj. meziknihovní výpůjční služba. Říčanská knihovna pro Vás knihu objedná a Vy si ji vyzvednete v říčanské knihovně. Většinou bývá služba bezplatná, platí se maximálně poštovné. Podrobnější informace Vám řeknou pracovnice říčanské knihovny.

L. Vodičková