Mklub s kartičkou do knihovny pro děti.

Text dotazu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli si mohu půjčit knížky z Mklubu když už je mi 14 let ale kartičku mám do knihovny pro děti.Platí kartička z knihovny pro děti i do Mklubu - (13+)?

Odpověď

Dobrý den,

jako čtenářka z Knihovny pro děti si můžete půjčovat i v Mklubu, průkaz platí i zde.

Při přeregistraci ve Vašich 15 letech pak dostanete novou průkazku Mklub, protože už budete věkově spadat pod Mklub. A s průkazkou Mklubu si pak už můžete půjčovat i v Knihovně pro dospělé.

Pokud máte další dotazy, rádi Vám odpovíme na studovna@knihovnatrinec.cz nebo mklub@knihovnatrinec.cz.