minecraft

Text dotazu

Dobry den, potrebovala bych poradit jak koupit minecraft bez toho, abych musela uvadet cislo uctu nebo paypalem? Melo by to byt tak v cene 140 kc.dekuji.nashledanou.

Odpověď

Dobrý den,

hru Minecraft za Kč 140,- se nám bohužel nepodařilo dohledat. Na serverech, kde se srovnávají ceny produktů se částka za tuto hru pohybuje od cca 400 do 800 Kč. Nejsme IT odborníci, nicméně se většinou tato hra prodává jako XBOX a je dodávána na instalačním CD s klíčem. Další možnosti dodávání her, viz. následující odkaz: http://www.key4you.cz/text/what-is-what/#platform_8 . Pokud budeme uvažovat o variantě, že si budete chtít koupit balíček s CD ROMem a nikoliv stáhnout si hru po síti a elektronicky k ní obdržet klíč tak, při platbě máte většinou tyto možnosti (vyloučili jsme Paypall, platbu platební kartou přes internet, elektronický převod peněz prostřednictvím internetového bankovnictví)

* nechat zboží zaslat dobírkou (při této variantě narůstá cena o cca Kč 119 - 150) a opět platit v hotovosti

* platba v hotovosti na pokladně obchodu, anebo na uložišti (např. HeurekaPoint)

* kupónové platby (např. SuperCash), viz. http://www.ceskaposta.cz/cz/sluzby/penezni-sluzby/cr/platba-supercash/platby-supercash-id29862/