Meziknihovní výpůjční služba

Text dotazu

Dobrý den, jsem knihovnicí na VŠ. Naše škola má Pobočku v jiném městě. Rádi bychom zavedli mezi školami systém meziknihovních vypůjček. Existuje něaká smlouva nebo ustanovení o této službě? Můžete mi sdělit například název webových stránek,kde najdu bližší informace? Děkuji.

Odpověď

Dobry den, legislativní dokumenty meziknihovních služeb najdete na stránkách Narodní knihovny ČR: www.nkp.cz v oddíle Služby - Pro knihovníky - Meziknihovní služby.