Maturitní fotografie Helmuta Khola

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možné vyhledat v některé publikaci nebo v jiném inf. prameni maturitní foto Helmuta Khola?

Odpověď

Dobrý den,
v našem fondu se nachází kniha o H. Kohlovi :

MASER, Werner. Helmut Kohl, der deutsche Kanzler : Biographie. 2. Aufl.
Berlin : Ullstein, 1990. Sign. 1-002.595

Maturitní fotografie v ní není, nachází se tam pouze fotografie z roku 1958, kdy H. Kohl, dokončil univerzitu. Hledat foto v časopisech nebo novinách bohužel není v našich
silách.