Máte, prosím, Křesťanské listy a Husův lid 62, 1960?

Text dotazu

Vážení,

celostátní vyhledávač NK mi prozradil, že byste měli mít Křesťanské listy a Husův lid 62, 1960. Bohužel nejsem schopná uvedené periodikum vystopovat ve vašich katalozích. Máte je? A půjčíte mi je příští středu až čtvrtek k nahlédnutí?

Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

do studovny Náprstkova muzea jsem Vám připravila  na středu 31.1. a čtvrtek 1.2.  Křesťanské listy a Husův lid: Časopis Národní jednoty československých Protestantů v Americe a Kanadě, Chicago, Ill.roč. LXII(XXI) 1960, č. 1- 3, 6, 7. Ostatní čísla nemáme.

Použité zdroje

Linková,M. - Zahradníček,V. Krajanská sbírka Knihovny Náporstkova muzea. Praha 1994.