Masarykova škola v Užhorodě

Text dotazu

Vazeni pani! Jake mate materialy o Masarykove skole v Uzgorode. Velice se tesim na Vasi informaci. Tato skola byla postavena v Uzgorode v tricatych letech. Dopredu Vam dekuji.

Odpověď

Vážený pane,

mnoho materiálu k Masarykově škole u nás není. Zjistili jsme výroční zprávu školy za r. 1920-32. Záznam o ni je uveden v naskenovanych katalozích Retris:
https://retris.nkp.cz/Catalog?sigla=ABA001 : Generální katalog I > Z - Ž > 025: Výroční zprávy Q-Ž >zaznam c. 381.
Výroční zprávy jsou řazeny podle místa školy a v okoli tohoto zaznamu najdete take zprávy dalších užgorodských škol.