Marně hledám píseň s muzikálu Muž se železnou maskou "MŮJ BUĎ DÁL K SOBĚ BŮH SI TE VZAL.

Text dotazu

Prosím poraďte kde můžu tuto píseň v celém znění najít. Interpretem by měl být Petr Kolář a Iveta Bartošová nebo Leona Machálková.
děkuji

Odpověď

Dobrý den,

píseň Můj buď dál je opravdu z muzikálu Muž se železnou maskou, který by měl mít premiéru 1.11.2017. Píseň byla představena Radiem Impuls v polovině května tohoto roku. Text na hudbu Michala Davida složil Lou Fanánek Hagen, zpívá Petr Kolář a Alžběta Bartošová. Předpokládáme, že se na internetu objeví až po listopadové premiéře.

Použité zdroje

http://www.muzsezeleznoumaskou.cz/