Marlen Haushofer - Die Wand

Text dotazu

Vzhledem k tomu, že nemohu v Praze sehnat knihu v českém jazyce od Marlen Haushofer - Die Wand --překlad Stěna nebo Zeď, obracím se na vás s dotazem, zda kniha vyšla v českém jazyce, kdo ji případně vydal a kde bych ji mohla zakoupit, popřípadě vypůjčit. Knihu potřebuji ke zkouškám.

Odpověď

Dobrý den, kniha česky nevyšla, existuje slovenský překlad, který je pro prezenční studium k dispozici v NK ČR (jste-li naším čtenářem, můžete objednat do studovny v bázi NKC: http://sigma.nkp.cz/F).