Marketing v hotelnictví, hotelové řetězce

Text dotazu

Dobrý den, jako téma bakalářské práce jsem si
vybrala "Analýzu kladů a záporů hotelových řetězců" a potřebovala bych k
tomuto tématu doporučit vhodnou literaturu, popř.jiné zdroje, Děkuji.

Odpověď

Zasílám seznam možné literatury a dalších zdrojů k tématu vaší práce. Další

materiály lze dohledat v Souborném katalogu VŠE na adrese

http://library.vse.cz.

(souborné katalogy českých veřejných knihoven, včetně univerzitních).

Literatura:

Mosha, Felix G. N.: Negotiating international hotel chain management

agreements : a primer for hotel owners in developing countries / [prepared

by Felix G.N. Mosha and Charles J. Lipton]. New York : United Nations,

1990. ISBN 92-1-104337-9 (brož.).

Beránek, Jaromír: Řízení hotelového provozu. Praha : MAG Consulting, 2007.

ISBN 978-80-86724-30-0 (brož.).

Indrová, Jarmila: Globalization and integration processes in tourism in the

Czech Republic. Praha : Oeconomica, 2007.

Kiráľová, Alžbeta: Marketing hotelových služeb. Praha : Ekopress, 2006.

ISBN 80-86929-05-1 (brož.)

Řezníčková, Martina: Franchising : podnikání pod cizím jménem. Praha :

C.H. Beck, 1999.

OECD tourism trends and policies 2010. Paris : Organisation for Economic

Co-operation and Development, 2010.

Jakubíková, Dagmar: Marketing v cestovním ruchu. Praha : Grada, 2009. ISBN

978-80-247-3247-3 (brož.).