Mám zájem o pracovní příležitost v organizační struktuře Knihovny Třinec.

Text dotazu

Dobrý den,
ráda bych se stala součástí kulturního procesu ve svém rodném městě. Proto se chci informovat o možnosti pracovního uplatnění v kulturním organizaci Knihovny v Třinci.
Momentálně, po ukončení RD (9.9.2017), jsem registrovaná na ÚP v Třinci. Jsem absolventka Akademie umění v Banskej Bystrici a hledám příležitost profesního uplatnění.

Budu ráda za Vaši reakci,
s pozdravem Mgr. art. Adriana Potočná

Odpověď

Dobrý den, paní magistro,

Váš dotaz již zodpověděla kolegyně a zaslala Vám včera odpoledne odpověď z e-mailové adresy knihovna@knihovnatrinec.cz.