Maloobchodní značky

Text dotazu

Dobrý den, píšu bakalářskou práci na téma

Maloobchodní značky a jejich vnímání spotřebiteli. Mohli byste mi poradit

literaturu ze které by bylo možné čerpat na teoretický základ?

Odpověď

Posílám výběr možné literatury k tématu vaší práce, další prameny najdete

na http://library.vse.cz.

Literatura:

Clow, Kenneth E.: Reklama, propagace a marketingová komunikace. Brno,

Computer Press 2008

Keller, Kevin Lane: Strategické řízení značky:: positioning a hodnota

značky, plánování a implementace marketingových programů, měření a

interpretace výkonnosti značky, budování a udržení hodnoty značky. Praha,

Grada 2007.

Taylor, David: Brand management: budování značky od vize k cíli. Brno,

Computer Press 2007.

Dru, Jean-Marie: Změňte pravidla byznysu ve svůj prospěch:: metoda

disruption. Praha, Grada 2006.

Haig, Matt: Království značky. Praha, Ekopress 2006.

Hackley, Christopher E.: Advertising and promotion: communicating brands.

London, Sage Publications 2005.

Klein, Naomi: Bez loga. Praha, Argo : Dokořán, 2005.

Kotler, Philip: 10 smrtelných marketingových hříchů: jak je rozpoznat a

nespáchat. Praha, Grada 2005.

Horová, Olga: Ochrana spotřebitele. Praha, Oeconomica 2004.

Foret, Miroslav: Marketing pro začátečníky. Brno, Computer Press 2008.

Foret, Miroslav: Jak komunikovat se zákazníkem: co a jak chci sdělit,

jakou cestou, příklady z českého prostředí. Praha, Computer Press 2000.

Earls, Mark: 7 principů masového marketingu: jak dostat dav na svou

stranu. Brno, Computer Press 2008.

Bártová, Hilda: Spotřebitel:(chování spotřebitele a jeho výzkum). Praha,

Oeconomica 2007.

Internetové odkazy:

http://www.spotrebitele.info/znacky/

http://www.czechtrade.cz/Global?xml=/pro_media/informace_pro_vas/tiskove_zpravy.xml&id_tiskova_zprava=122