malíř Jaroslav Trinkmoc

Text dotazu

Dobrý den, prosím o ocitování hesla "Jaroslav Trinkmoc" ve výše zmíněném slovníku - tedy o sdělení informací k tomuto českému malíři zde uvedené.

Děkuji,

Odpověď

Dobrý den,

do Slovníku českých a slovenských výtvarných umělců jsme nahlédli, heslo o Jaroslavu Trinkmocovi v něm ovšem není publikováno. Informace o tomto umělci chybí i v Novém slovníku československých výtvarných umělců Prokopa Tomana.

Prověřené zdroje:

Malý, Z. – Malá, A. (edd.): Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950-. Ostrava : Chagall, 1998-.

Toman, P.: Nový slovník československých výtvarných umělců. Praha : Ivo Železný, 2000.