Lze dohledat stránky v časopise?

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by šlo dohledat stránky k recenzi v časopise Plamen. Jde o BALAJKA, Bohuš: Lidské střepiny, in: Plamen, roč. 6, č.11, 1964. Děkuji mnohokrát za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

omlouváme se, ale bohužel se nám nepodařilo vyhledat v časopise Plamen podle obsahů jednotlivých čísel Vámi uvedený článek (recenzi). A to ani v jiných číslech tohoto roku (1964). Dokonce ani v bibliografické databázi Ústavu pro českou literaturu po zadání jména autora a Vámi uvedeného zdrojového časopisu se nám nepodařilo tuto recenzi vyhledat. Ovšem po zadání názvu „Lidské střepiny“ se nám podařilo najít, že Vámi hledaný článek vyšel také v Literárních novinách. Roč. 13, č. 44 (31. 10.), s. 4., 1964. http://isis.ucl.cas.cz/detail.jsp?rowID=65716&db=B70.

Zdroje:

* Plamen : měsíčník pro literaturu, umění a život. Praha : Svaz československých spisovatelů, 1964. (R.1964 Roč.6 Č.1-6)
* Plamen : měsíčník pro literaturu, umění a život. Praha : Svaz československých spisovatelů, 1964. (R.1964 Roč.6 Č.7-12)
* bibliografická databáze Ústavu pro českou literaturu: http://www.ucl.cas.cz/cs/databaze/bibliograficke-databaze