Lucifer: Děti a monstra

Text dotazu

Dobrý den,
poptávám knihu Lucifer, Děti a monstra. Tato kniha je u Vás půjčená asi "napořád" je možno knižku propůjčit z jiné knihovny?
Přikládám i odkaz na JIB kde jsem knihu našla a jsou zde vypsané knihovny, které by měli knihu mít.
http://www.jib.cz/V/BR6R4MM[…]entry=000001&format=999

Předem děkuji za váš čas.
Přeji krásný den
Šárka Zitová

Odpověď

Dobrý den p.Zitová,

odpovídám na Váš dotaz týkající se knihy B55609 Lucifer: Děti a monstra.
Kniha určitě není vypůjčená "napořád". Měla být vrácena před měsícem, čtenář jen z nějakého důvodu dokument neprodloužil.
Čtenáře dnes znovu vyzvu k vrácení knihy. Dovolila jsem si na Vámi žádaný titul zadat rezervaci. Jakmile se dokument vrátí do knihovny, budete o tom ihned informována formou mailu.
Prosím Vás tedy ještě o strpení, doufám, že kniha bude pro Vás k dispozici v co nejkratší době.
Děkuji za pochopení.

Přeji hezký den, s pozdravem Kamila Exnerová.