literární forma a jazyk knihy Osamělý vlk (Louis L´ Amour)

Text dotazu

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat jak je kniha Osamělý vlk (Louis L´ Amour) napsána (jazyk), zda se kniha čte dobře, vyskytují se krátké věty atd... Také bych rád věděl jaká je literární forma knihy. Děkuji za odpověď

Odpověď

Dobrý den,

jedná se o americký dobrodružný román, na Vaše ostatní otázky bohužel nemohu odpovědět, jsou velmi subjektivní, každý vnímá čtivost knihy jinak. Také pojem "krátká věta" není úplně jednoznačný, pokud myslíte větu holou, tak se samozřejmě v textu také vyskytuje, ostatně jako v téměř jakémkoliv textu. Knihu si můžete půjčit v naší knihovně a posoudit sám, jak se čte. http://katalog.knihovnahk.cz/l.dll?cll~P=465169