Letní provozní doba knihovny

Text dotazu

Dobrý den,

jestli jsem dobře porozuměla informaci na Vašich web.stránkách bude knihovna až do 22.8. pro veřejnost uzavřena tzn.vypůjčení publikací bude možné do 30.6. a pak až 22.8.. Chtěla jsem se zeptat, zda se během této doby neplánuje navýšení možných výpůjček domů z 10ks třeba na 15-20 publikací. Já osobně bych tuto možnost uvítala. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

ano, knihovna bude pro veřejnost až do 22. 8. 2014 uzavřena. Vykonávají se činnosti, které nelze za běžného provozu zajistit. Po tuto dobu je možné se na nás e-mailem nebo telefonicky v naléhavých případech obrátit a my se budeme snažit požadavkům našich čtenářů vyhovět.Plošně knihovna o navýšení výpůjček neuvažuje, pokud by Vám navýšení publikací pro absenční výpůjčku po dobu prázdnin pomohlo, můžeme jednat o výjimce.

S pozdravem a přáním pěkného léta