Laserová technologie v nábytkářství

Text dotazu

Využití laserového řezu v nábytkovém průmyslu v ČR,EU....zajímají mě jakékoli informace, odkazy ohledně ...opracování /především řezu/ dřevěných a jiných materiálů na bázi dřeva v nábytkové a interierové výrobě a tvorbě v českém jazyce.

Irelevantní, mimo rámec dotazu: lesnictví, těžba a zpracování dřeva

Odpověď

Dobrý den,
Vámi zadaný dotaz je spíše rešeršního charakteru a v závěru e-mailu se můžete seznámit s informacemi ohledně objednávky rešerše.

Zde uvádíme některé z nalezených odkazů:

Do vyhledávače Google (www.google.cz) jsme zadali toto spojení: laserový řez v nábytkářství

http://www.techtydenik.cz/detail.php?action=show&id=198&mark=
http://www.techtydenik.cz/detail.php?action=show&id=3431&mark=

http://www.mmspektrum.com/clanek/cnc-obrabeci-centra-pro-drevozpracujici-a-nabytkarsky-prumysl

V souborném katalogu Caslin (www.caslin.cz) časopisy jsme nalezli záznam časopisu Drevo, který vycházel do roku 2001 a v níže uvedených knihovnách jsou k dispozici jednotlivé ročníky časopisu.

Název Drevo : odborný časopis pre drevárský priemysel
Nakl. údaje Bratislava : Slovenské vydavateĺstvo technickej literatúry, 1946-2001
Popis (rozsah) sv.

Ve fondu ABA009 [ZPK - ÚZPI Praha]
Roky: 1994
ABD026 [ČZU - Stud. a inf. centrum Praha]
Roky: 1997-2001
ABE320 [NPÚ - ÚP Praha]
Roky: 1993
BOA001 [Moravská zemská knihovna Brno]
Roky: 1946-99
BOD006 [MZLU - Ústav věd-pedagog. inf. Brno]
Roky: 1993-2001
BOD111 [Univerzita obrany - Knihovna Brno]
Roky: 1993-2001
CBD001 [PedF JU - Ústř. knih. Č. Budějovice]
Roky: 1996-2001
OLA001 [Vědecká knihovna Olomouc] -- sign. II 100.093
Roky: 1963-2001
Svazky: 18-
OSD002 [VŠB - TU Ostrava - Ústřední knih.]
Roky: 1994-2001
PAC001 [SYNPO, a.s. Pardubice]
Roky: 2001
PNA001 [Studijní a vědecká knihovna Plzeň] -- sign. 36A87, 6493
Roky: 1963-92,94-2001
ULD001 [UJEP - Pedagogická fakulta Ústí nad Labem]
Roky: 1993-2000

Dále doporučujeme Informační bulletin lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity:
Název Informační bulletin a sborník statí / Mendelova zemědělská a lesnická univerzita v Brně, Lesnická a dřevařská fakulta, Ústav nábytku a speciálních výrobků ze dřeva a Asociace českých nábytkářů
Nakl. údaje Brno : Mendelova zemědělská a lesnická univerzita, [2003]-
Popis (rozsah) sv. ; 21-30 cm

Ve fondu ABA001 [NK ČR Praha]
Svazky: 2003-2004, září 2004, květen 2005-květen 2006- -- prezenčně
OLA001 [Vědecká knihovna Olomouc] -- sign. 1-163.838
Svazky: 2005-2006-

V souborném katalogu Caslin můžete nalézt publikace, které se týkají také dalších Vámi zmíněných témat. Podobně můžete vyhledávat například ve vyhledávači Google.

Pokud máte zájem o zpracování Vašeho tématu formou rešerše, vyplňte prosím objednávkový formulář na : http://www.stk.cz/cs/sluzby/referencni-a-resersni-sluzby/resersni-sluzby/objednavka-reserse/ . Bližší informace o rešeršních službách získáte na adrese: http://www.stk.cz/cs/sluzby/referencni-a-resersni-sluzby/resersni-sluzby/ .