L. M. Barrie - Peter Pan (český překlad)

Text dotazu

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci vysiel cesky preklad Petra Pana a kto ho vydal (vydavatelstvo).

Odpověď

Podle našich informací byl Peter Pan autora L.M. Barrie pouze převyprávěn a to v knize:

ŠRUT, Pavel. Petr Pan. 1. vyd. Praha: Albatros, 1997. 113 s. (Klub mladých čtenářů). ISBN 80-00-00499-2. Ve zdrojích dostupných v NK ČR jsme nezjistili, že by kniha byla vydána v ČR jiném vydání.