Kynologie

Text dotazu

Dobrý den, scháním jakékoliv články, knihy nebo
skripta d ing. Luďka Pince z oblasti kynologie. Nemůžete mi něco poradit
nebo doporučit, zatím jsem nic nenašla. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

Bohužel se nám nepodařilo zjistit žádnou knihovnu, která by knihy ing.

Ludvíka Pince měla, jen zmínku na internetu (https://student.czu.cz/index.php?id_menu=1093&id_ext_submenu=154&id_department=285&id_department_section=4).

Knihy nejsou uvedeny ani v katalogu ZČU, nicméně se zkuste s dotazem na tuto knihovnu obrátit.