Kurz tvůrčího psaní

Text dotazu

Dobrý den, zaregistroval jsem, že od ledna připravujete kurz tvůrčího psaní. Tato nabídka mě velmi zaujala. Bylo by možné dozvědět se podrobnosti? Např. podmínky účasti, způsob přihlášení? Předem moc děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

kurz tvůrčího psaní připravujeme od 8. ledna. Více informací naleznete na přiloženém letáku. Věnovat se budeme různým spisovatelským technikám a žánrům. Dle vlastních přání se budete moci věnovat  např. fejetonu, reportáži, povídce či románu. Zjistíme, jak se tvoří glosy, črty a scénáře, co to je automatické psaní a jak poskládat příběh. Neméně důležité je také hledání námětu a inspirace.

Přihlásit se můžete na e-mailu pozivilova@knihovnahk.cz, kde vám zodpovíme další případné dotazy.

Přílohy