Kurz foceni zrcadlovkou

Text dotazu

Dobry vecer, budete jeste poradat kurz " jak se rychle naucit fotit zrcadlovkou? " Dekuji Cymorkova

Odpověď

Dobrý den,

tento kurz budeme znovu pořádat na podzim, zatím má pracovní název Začínáme fotografovat a uskuteční se ve čtvrtky 10.9., 17.9. a 1.10. od 16.00 do 18.30.

V případě Vašeho zájmu kontaktujte, prosím, Mgr. Vápeníkovou, která má na starosti vzdělávání, a to buď telefonicky na 558 999 104 nebo elektronicky na vzdelavani@knih-trinec.cz, ráda Vám k tomu sdělí všechny podrobnosti.