Křivka třetího stupně

Text dotazu

Křivka třetího stupně

Odpověď

Dobrý den,
nejsem si jistá, zda Váš dotaz směřuje k tomu dozvědět se definici pojmu
křvka třetího stupně, nebo stojíte o rešerši literatury na dané téma.
Dovoluji si Vás zatím odkázat na diplomovou práci z Masarykovy
Univerzity na téma právě kubiků, kde najdete jak obšírné zadefinování
pojmu, tak použitou literaturu.

http://is.muni.cz/th/77653/prif_m/KUBIKY.pdf

Pokuď nebude tato odpověd dostačující, neváhejte se na mne obrátit s
upřesněním dotazu.