Koupení knih

Text dotazu

Dobrý den,je možné si z vaší knihovny odkoupit knihu,která není půjčovaná?Jsou nějaké akce,kdy vyřazené knihy nabízíte veřejnosti k prodeji?

Odpověď

Dobrý den,

knihy pochopitelně průběžně vyřazujeme a jako takové je pak prodáváme za symbolických 5,-Kč v regále, který je k tomu určený. Stojí kousek od hlavního vstupu do budovy po levé straně pod schody. Pokud však čekáte, že prodáváme starší knihy na přání čtenářů, tak touto cestou se neubíráme.

PS: ve zmíněném regále je celá řada knih zcela zdarma, jedná se o dary našich čtenářů, knihy také poskytujeme zdarma prostřednictvím naší služby "Kniha do vlaku" (regál s knihami je umístěn na hlavním vlakovém nádraží Krnov)

Přeji hezký den, Petr Munclinger