Konstrukce přívěsů pro osobní automobily

Text dotazu

Dobrý den,
prosím Vás o nalezení jakékoliv literaury (diplomové práce, odborné knihy, časopisy, apod.) týkající se konstrukce přívěsů (přívěsných vozíků) pro osobní automobily.

Odpověď

Dobrý den,
na volném internetu se vyskytuje velké množství odkazů konkrétních firem, které se zabývají především nabídkou jednotlivých typů přívěsných vozíků, včetně specifikace konstrukčních údajů.

Jedná se například o tento typ odkazu:
http://www.privesne-voziky.cz/

Ve fondu Státní technické knihovny jsme nalezli článek z časopisu AutoTip:
Název Přítel v zádech : přívěsné vozíky / -ab/sa-
Popis (rozsah) il.
Heslo PSH dopravní vozíky -- sr
přívěsy -- sr
Zdrojový dokument AutoTip 1210-1087 [Roč. 18], č. 19 (září 2008), s. 62-63 18:19 200809

Další literaturu jsme bohužel nenalezli ani v souborném katalogu knih a seriálů Caslin (www.caslin.cz) ani v katalogu knihovny ČVUT, fakulty dopravní. Toto téma se nevyskytuje ani v článkové databázi ANL. Pro vyhledání jsme použili termín: konstrukce přívěsů, konstrukce vozíků, vozíky, dopravní vozíky.