Konference propagačních pracovníků v roce 1963

Text dotazu

Sháním literaturu k tématu "Konference propagačních pracovníků v roce 1963 v Brně". Bohužel se mi nedaří najít žádné literární zdroje, ze kterých bych mohla téma zpracovat.

Odpověď

Z této konference byl vydán v roce 1964 sborník s názvem Sborník Celostátní konference propagačních pracovníků. Praha, Vydavatelství obchodu 1964. 315 s.

Měl by být ve fondu Národní knihovny v Praze a Moravské zemské knihovny v Brně (ale pouze k prezenčnímu studiu ve studovně).

Se svým dotazem se zkuste obrátit na Moravskou zemskou knihovnu v Brně, zda by vám nedohledala další materiály.